Udelal jsem podobny test: Vzal jsem si 3 pdf dokumenty (1.5 MB), Hexa editorem jsem nastavil souvisly blok (cca 60 znaku) nekde uprostred souboru na hodnotu 0x20h (mezera), dal opravit a archiv vytvoreny pri oprave byl stejny jako puvodni. Potom jsem zkusil jeste pridat asi 15 pismen (nejakou kratkou vetu) a archiv vytvoreny opravou byl sice jiny, ale data ziskana rozbalenim byla zase stejna jako puvodni data. Coz se mne osobne jevi jako velmi dobry vysledek. (Porovnavani jsem provadel 'fc soubor1.pdf ./fix/soubor1.pdf /b')
Recovery record funguje na principu dopocitavani CRC. Tento zpusob dopocitavani je vhodny na urcity druh chyb a to, ze 10% velikosti archivu jsou opravne zaznamy zdaleka jeste neznamena, ze libovolnych 10% dat se muze jakkoliv poskodit. Proto se muze lehce stat, ze se data nepodari opravit. WinRAR nabizi jeste dalsi zpusob ochrany dat - pomoci tzv. zachrannych oddilu. Tento zpusob ochrany dat pouziva podobny princip jako RAID.
Zkuste popsat presneji jakym zpusobem jste poskodil archiv. Nektere textove editory nemusi byt schopny korektne pracovat s ridicimi znaky nebo jinymi nezobrazitelnymi znaky. Pri poskrabani media taky obvykle nedochazi ke zmene velikosti souboru.
Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části
okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový
odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek.
Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při
zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.