Objednávka registrace RAR

Licence

Produkt
Způsob doručení
Typ klíče
Počet objednávaných licencí

Cenová kalkulačka

Počet licencí z předchozího nákupu
Sleva pro fyzické osoby
Cena jedné licence
Cena celkem
Cena celkem s DPH

Kontextová nápověda

Pokud máte vypnutý nebo zakázany javascript, tak Vám nebude fungovat automatické počítání ceny ani kontextová nápověda. V případě, že máte problémy s vyplněním tohoto formuláře, tak si můžete stáhnout textovou verzi a odeslat ho jiným způsobem.
V případě, že máte jiný problém s formulářem, tak nás kontaktujte emailem nebo volejte +420-603-454069.
Pokud již máte koupené nějaké licence, tak se Vám automaticky započítá množstevní sleva.
Do kolonky Největší dosavadní počet současně zakoupených licencí napište maximální počet licencí, který jste dříve najednou zakoupili. Pak další licence budou v této cenové kategorii, ovšem celková hodnota nákupu musí být nejméně cena jedné samostatné licence.
V poli Celkem se průbežně spočítává cena netto i s DPH. Pokud vypočítaná cena nesouhlasí s Vámi očekávanou cenou, tak to napište do pole komentář. Při zakázaném skriptování v prohlížeči se cena nepočítá vůbec.
Kdo není právnická osoba, dostane zvláštní slevu, protože se nám zdá oficiální cena pro české podmínky, zejména pro hobby použití nebo pro malopodnikatele příliš vysoká.

Obvyklý postup je, že po obdržení objednávky pošleme emailem předfakturu a po úhradě převodem pošleme emailem registrační klíč a daňový doklad v podepsaném PDF souboru, na požádání i papírový originál daňového dokladu v obálce.

Pokud již máte koupené nějaké licence, tak se Vám automaticky započítá množstevní sleva.
Do kolonky Největší dosavadní počet současně zakoupených licencí napište maximální počet licencí, který jste dříve najednou zakoupili. Pak další licence budou v této cenové kategorii, ovšem celková hodnota nákupu musí být nejméně cena jedné samostatné licence.
V případě multilicence pro každý počítač můžete dostat svůj registrační klíč, lišící se od ostatních v tom, že daný AV řetězec je doplněný o pořadové číslo. Nebo ve formuláři označíte možnost společný klíč a pak obdržíte jediný soubor pro všechny uživatele, což je jednodušší pro správce sítě, ale po doplnění AV obálky do archivu nelze zjistit, který z uživatelů archiv vytvořil.
  • Je to informace, která se zobrazí v dialogu "Nápověda/O Programu".
  • Pokud při vytváření archivu vyberete volbu "přidat záznam o autentičnosti", tak se k archivu přidá AV řetězec. Pak lze ověřit pravost takového archivu pomocí volby "Příkazy/Zobrazit informace o archivu".
  • Znaky s kódy nad 128 (s diakritikou) nejsou vhodné, protože při jiné kódové stránce příjemce archivu se nemusí zobrazit správně.
  • AV řetězec musí mít délku nejmíň 5 znaků
    Změna AV řetězce nebo převod licence
  • Do pole Poznámka uveďte, kdo byl původní majitel licence a kdo bude nový. Kvůli statistice i důvod změny.
  • Obdržíte od nás zvláštní licenční ujednání, které bude potřeba vrátit podepsané
  • Za tuto akci se bez ohledu na počet licencí platí manipulační poplatek
Použije se pro vystavení daňového dokladu. Není potřeba uvádět, pokud je jméno nebo název společnosti plátce stejný, jako autentizační řetězec, nebo pokud jste již u nás nakupovali.
Jsou další údaje pro vystavení platného daňového dokladu. Pokud jste již u nás nakupovali a tyto údaje se mezitím nezměnily, nemusíte je uvádět.
Nejdůležitejší údaj pro úspěšné vyřízení objednávky. Na tuto adresu bude odeslaná proforma faktura i licenční klíč. Zkontrolujte pečlivě její zadání a ověřte taky, zda není schránka přeplněná, jinak se nám email vrátí a pokud není uvedený další kontakt, nemůžeme nic víc udělat.
Uveďte alternativní možnost kontaktu pro případ, že by selhalo emailové spojení.

Další údaje

Jméno nebo název společnosti
PSČ, město
Ulice (č. popisné) nebo P.O. box
IČO (, DIČ)
E-mail
Další kontakt (tel., icq) při selhání emailového spojení
Licence pro (AV řetězec)

KomentářObchodní podmínky: všechny potřebné informace naleznete v nápovědě.

Prohlášení k ochraně osobních údajů: Všechna data v objednacím formuláři budou použita výhradně pro účely tohoto obchodního případu a zejména nebudou poskytnuta třetí osobě nebo k zasílání dalších nabídek.

Položky označené hvězdičkou "*" jsou povinné.