Česká verze 3.62 je koukám nejstarší, jakou mám ve svém archivu já. Jestli chceš, mohu Ti ji zpřístupnit. Dej kdyžtak vědět :)
Ad hlasy po univerzální instalátoru: problém je v tom, že by nejspíš bylo třeba změnit celý systém lokalizace. V současnoti existují nejméně dva styly:
- rarlng.dll+překlad nápovědy+několika jednotlivých souborů, jako například SFX moduly
- překlad pomocí tabulky řetězců
První způsob je starší a používám ho například já na českou verzi, znamená, že lze změnit velikosti dialogů a pozice+velikosti elementů, což je u "ukecaných" jazyků občas velká výhoda a plus pro kvalitu překladu. Znamená ale také, že lokalizace je přímo součástí několika binárních souborů. Kdyby měly být v instalátory všechny pro všechny jazyky, rozhodně se tím nezmenší. Jistě, instalátor by mohl binárky i sám linkovat...ale co by to provedlo s robustností a případnými elektronickými podpisy binárek, raději nedomýšlet.
Druhý způsob používá pouze přeloženou nápovědu a malý textový soubor, není ale zase tak mocný.
Možná by pak opravdu nejlepší bylo přejít na online instalátor, kteřý všechno postahuje v potřebné verzi a online, ale jak už řekli jiní: težištěm práce autora RARu je RAR samotný a ne systém správy a distribuce programu v X verzích a Y jazycích...navíc nejednomu uživateli (např. i mně) by zcela jistě chyběla "offline" instalace, o které přesně vím, co nainstaluje... Jistě, i tu by autor mohl nabídnou, pak by ale vedle RARu v podstatě naprogramoval (či si musel jako službu pronajmout) i takové malé Windows...
Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části
okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový
odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek.
Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při
zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.